1/2011

13 Jan 2011

Jakub Macek: Poznámky k vývoji studií nových médií PDF

Michal Šimůnek:Fotožurnalismus je mrtev, ať žije fotožurnalismus. Proč může digitalizace zvyšovat důvěryhodnost novinářské fotografie PDF

STUDENTSKÉ STATĚ
Kateřina Kirkosová: Populární kultura jako interpretační výzva: Pokus o nové čtení PDF

Ondřej Krajtl: Collected writings are not proceedings
(Václav Nekvapil – Rudolf Vévoda: Média, kultura a náboženství. Praha: Vyšší odborná škola publicistiky, 2007, 197 s. )

Alena Lábová: An Overview over the visual landscape
(Marita Sturken – Lisa Cartwright: Studia vizuální kultury. Praha: Portál, 2009, první vydání.)

Marcel Lincényi: Media exploration tutorials in one piece
(Tomáš Trampota – Martina Vojtěchovská: Metody výzkumu médií. Praha: Portál, 2010, 296 s.)

Juliána Laluhová: When History is No Longer Boring
(Juraj Vojtek – Imrich Jenča – Pavol Holeštiak – Ján Višňovský: Dejiny svetových novinárstiev (anglického a amerického). Trnava: Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave, 2010, 448 s.)